middelkoop-project

Succesvol schappenplan op verfafdeling voor omzetgroei

St. Middelkoop & Zn.

Henk: “‘Hoe optimaliseer je je omzet en zorg je ervoor dat je meer gaat verkopen?’, dat was de vraag die bij mij speelde. We wisten dat we meer uit onze verfafdeling konden halen. Samen met Van Wijk Verf hebben we daarom gekeken naar ons assortiment en de inrichting hiervan. We maakten een plan: welke producten halen we uit ons assortiment, welke zetten we erin en op welke plek zetten we dat dan? Samen met de adviseurs van Van Wijk Verf haalden we alle schappen leeg. De overgebleven producten van de productlijnen die we eruit wilden hebben, konden we naar hen retour sturen. Dan kregen we het geld gewoon terug. Op de plaats van deze oude zetten we nieuwe producten, die naar het advies van Van Wijk Verf waarschijnlijk beter zouden lopen.

Optimale productzichtbaarheid en omzetgroei
De keuze voor een nieuw assortiment, zorgde ervoor dat producten die voorheen niet opvielen, nu wel zichtbaar waren en dus meer verkocht werden. Daarnaast sloegen de nieuwe producten ook véél beter aan, dan de producten die er eerst stonden. Deze gevolgen zorgde logischerwijs voor een omzetgroei. Vandaar dat we de verfafdeling niet alleen in Werkendam samen met Van Wijk Verf hebben ingericht, maar later ook ons filiaal in Zaltbommel en nu ook Buurmalsen!”

Over St. Middelkoop & Zn.
St. Middelkoop & Zn, een winkel in bouwmaterialen en leidingsystemen heeft een winkel in Zaltbommel, Werkendam én Buurmalsen. Alle drie al sinds jaar en dag trouwe en tevreden klant bij Van Wijk Verf. Henk Middelkoop: “Er was meteen een klik. Deze klik in combinatie met een gedeelde visie, snelle en betrouwbare levering, het diepe assortiment en aantrekkelijke verkoopmarges zorgen ervoor dat dit voor mij als ondernemer een heel goede keuze is geweest.”

Meer weten over dit project, of hoe wij u verder kunnen helpen?

Vul hieronder uw gegevens in en verstuur uw vraag aan onze marketingexpert.

Al meer dan 55 jaar uw betrouwbare en innovatieve partner

Samenwerken doet u met Van Wijk Verf

Vestiging Tiel
Kellenseweg 20
4004 JD Tiel
0344 – 614 141
tiel@vanwijkverf.nl

Vestiging Doetinchem
Innovatieweg 21
7007 CD Doetinchem
0314 – 392 979
doetinchem@vanwijkverf.nl

Vestiging Ede
Niels Bohrstraat 28
6716 AM Ede
0318 – 621 341
ede@vanwijkverf.nl

Vestiging Lichtenvoorde
Mercatorstraat 10
7131 PX Lichtenvoorde
0544 – 379 089
lichtenvoorde@vanwijkverf.nl

Vestiging Nijmegen
Energieweg 9
6541 CW Nijmegen
024 – 377 64 56
nijmegen@vanwijkverf.nl

Vestiging Arnhem
Johannes Huddeweg 12
6827 CB Arnhem
026 – 361 57 78
arnhem@vanwijkverf.nl

Vestiging Zutphen
Mercuriusweg 3-A
7202 BS Zutphen
0575 – 515 213
zutphen@vanwijkverf.nl