Kennispartner met hart voor uw zaak

Goed advies is de beste service

Als verfspeciaalzaak of breedpakketzaak, wilt u uw klant laten kiezen uit een gevarieerd aanbod aan kwaliteitsproducten en hen daarover zo goed mogelijk voorzien van advies. Want, goed advies, dat is de beste service.  Maar soms is het lastig om alle kennis direct paraat te hebben, of de tijd te vinden nieuwe kennis op te doen. Geen zorgen, daarvoor heeft u ons. Uw persoonlijke Van Wijk Verf-vakman is altijd gratis bereikbaar voor alle informatie die u nodig heeft over bepaalde producten of merken en komt eventueel zelfs kosteloos bij uw klanten thuis. Gewoon vanuit service. Zo hoeft u nooit ‘nee’ te verkopen.

Wilt u méér informatie?

Vul hieronder uw gegevens in en verstuur uw vraag aan onze experts.

Al meer dan 55 jaar uw betrouwbare en innovatieve partner

Samenwerken doet u met Van Wijk Verf

Vestiging Tiel
Kellenseweg 20
4004 JD Tiel
0344 – 614 141
tiel@vanwijkverf.nl

Vestiging Doetinchem
Innovatieweg 21
7007 CD Doetinchem
0314 – 392 979
doetinchem@vanwijkverf.nl

Vestiging Ede
Niels Bohrstraat 28
6716 AM Ede
0318 – 621 341
ede@vanwijkverf.nl

Vestiging Lichtenvoorde
Mercatorstraat 10
7131 PX Lichtenvoorde
0544 – 379 089
lichtenvoorde@vanwijkverf.nl

Vestiging Nijmegen
Energieweg 9
6541 CW Nijmegen
024 – 377 64 56
nijmegen@vanwijkverf.nl

Vestiging Arnhem
Johannes Huddeweg 12
6827 CB Arnhem
026 – 361 57 78
arnhem@vanwijkverf.nl

Vestiging Zutphen
Mercuriusweg 3-A
7202 BS Zutphen
0575 – 515 213
zutphen@vanwijkverf.nl