De groothandel en kennispartner in één

Alle gewenste producten snel tot uw beschikking

  • Ruim assortiment met 10.000+ producten
  • Snel en persoonlijk advies over producten en aanbreng
  • Zowel grote als enkele bestellingen snel bezorgd

‘‘Nee’ verkopen, dat wilt u als retailer eigenlijk niet. Van Wijk Verf biedt als groothandel een assortiment met ruim 10.000 producten van méér dan 100 merken. Een uitkomst voor retailers. Via uw persoonlijke bestelpagina (of telefonisch) selecteert u handig de gewenste producten voor uw voorraad, maar ook kleine klantbestellingen zijn razendsnel bij u bezorgd door onze vaste chauffeurs. Zo houdt u uw klant tevreden en voorziet u hem razendsnel van het perfecte product. Uiteraard van de hoogste kwaliteit.

Niet alleen op productniveau staan we voor u klaar. Ook als het gaat om het delen van kennis stellen we ons op als uw partner in crime. Via uw persoonlijke, vaste adviseur heeft u altijd snel een antwoord op vragen over ons assortiment, maar ook over vloeren, marketing en zelfs op ondernemersniveau!

Wilt u méér informatie?

Vul hieronder uw gegevens in en verstuur uw vraag aan onze marketingexpert.

    Al meer dan 60 jaar uw betrouwbare en innovatieve partner

    Samenwerken doet u met Van Wijk Verf

    Vestiging Tiel
    Kellenseweg 20
    4004 JD Tiel
    0344 – 614 141
    tiel@vanwijkverf.nl

    Vestiging Doetinchem
    Innovatieweg 21
    7007 CD Doetinchem
    0314 – 392 979
    doetinchem@vanwijkverf.nl

    Vestiging Ede
    Niels Bohrstraat 28
    6716 AM Ede
    0318 – 621 341
    ede@vanwijkverf.nl

    Vestiging Lichtenvoorde
    Mercatorstraat 10
    7131 PX Lichtenvoorde
    0544 – 379 089
    lichtenvoorde@vanwijkverf.nl

    Vestiging Nijmegen
    Energieweg 9
    6541 CW Nijmegen
    024 – 377 64 56
    nijmegen@vanwijkverf.nl

    Vestiging Arnhem
    Johannes Huddeweg 12
    6827 CB Arnhem
    026 – 361 57 78
    arnhem@vanwijkverf.nl

    Vestiging Zutphen
    Mercuriusweg 3-A
    7202 BS Zutphen
    0575 – 515 213
    zutphen@vanwijkverf.nl