De kennispartner voor al uw vastgoed

Verzekerd van professioneel advies

Vastgoed beslaat meer dan het schilderen van een woning. Met kennis van de juiste kwaliteitsproducten, de ideale manier van aanbrengen en van de specialistische zaken, bent u in staat een totaaloplossing aan te bieden. U vraagt veel van uzelf en zet alles op alles om elk vastgoedproject succesvol te maken. Wij van Van Wijk Verf begrijpen dat. We begrijpen ook dat het lastig is om de tijd te vinden om nieuwe kennis op te doen of alle kennis altijd paraat te hebben. Geen zorgen, dat nemen wij, als kennispartner, graag voor u uit handen.

Uw persoonlijke vakman, altijd bereikbaar
Uw persoonlijke Van Wijk Verf-vakman is altijd bereikbaar voor gratis advies. Hij heeft veel kennis en ervaring opgedaan en voorziet u graag van kleur- en verftechnisch advies, maar ook voor advies over het interieur of de vloer is hij de ideale tussenpersoon. Zo hoeft u geen nee te verkopen aan uw klanten.

Wilt u méér informatie over online marketing?

Vul hieronder uw gegevens in en verstuur uw vraag aan onze experts.

    Al meer dan 60 jaar uw betrouwbare en innovatieve partner

    Samenwerken doet u met Van Wijk Verf

    Vestiging Tiel
    Kellenseweg 20
    4004 JD Tiel
    0344 – 614 141
    tiel@vanwijkverf.nl

    Vestiging Doetinchem
    Innovatieweg 21
    7007 CD Doetinchem
    0314 – 392 979
    doetinchem@vanwijkverf.nl

    Vestiging Ede
    Niels Bohrstraat 28
    6716 AM Ede
    0318 – 621 341
    ede@vanwijkverf.nl

    Vestiging Lichtenvoorde
    Mercatorstraat 10
    7131 PX Lichtenvoorde
    0544 – 379 089
    lichtenvoorde@vanwijkverf.nl

    Vestiging Nijmegen
    Energieweg 9
    6541 CW Nijmegen
    024 – 377 64 56
    nijmegen@vanwijkverf.nl

    Vestiging Arnhem
    Johannes Huddeweg 12
    6827 CB Arnhem
    026 – 361 57 78
    arnhem@vanwijkverf.nl

    Vestiging Zutphen
    Mercuriusweg 3-A
    7202 BS Zutphen
    0575 – 515 213
    zutphen@vanwijkverf.nl