tramstation-utrecht-centraal-plafondspuitwerk

Tramstation bij Utrecht Centraal vraagt om 4100m2 plafondspuitwerk

Sylvester van Malsen Schilderwerken

Sylvester: “Mede dankzij de oude connecties bij de BAM in Utrecht heb ik deze opdracht gekregen. Zij vroegen om vakwerk in een korte tijd en weten dat ik daarin makkelijk beweeg. Het ging om 4100m2 spuitwerk van het de gigantische betonnen plafondplaten van het tramstation bij Utrecht Centraal op 6 meter hoogte. Ik heb meteen mijn vertegenwoordiger van Van Wijk Verf gebeld voor advies ter plaatse en om te zien of er zich eventuele problemen zouden kunnen voordoen en wat de prijzen per meter spuitwerk zouden zijn.

Een mooi project
Ik kreeg een uitgewerkt verfadvies waarin me onder andere werd aanbevolen SPS Project EXT zwart te gebruiken. En dan is het verstand op nul en spuiten maar. Maar 4100m2 is wel erg veel om in één keer te doen, daarom hebben we het opgedeeld in fases van 400m2 per keer. Het is een mooi project, heb het ook op Facebook geplaatst en daar heb ik zoveel positieve reacties op gekregen en zoveel mensen mee bereikt!”

Sylvester van Malsen Schilderwerken

Over Sylvester van Malsen Schilderwerken
Sylvester van Sylvester van Malsen Schilderwerken is ruim 6 ½ jaar geleden gestart. Schilderen heeft hij met de paplepel ingegoten gekregen; zijn vader had ten slotte ook jaren een schildersbedrijf. Maar dat hij voor zichzelf wilde beginnen had hij altijd al geweten. Vanuit het oude bedrijf van zijn vader krijgt hij nog geregeld klussen van aannemers, maar zijn passie ligt met name op de particuliere markt waar hij dan zowel binnen- als buitenschilderwerk verricht. “Al vanaf het begin ben ik klant bij Van Wijk Verf, ik heb een goede band met al het personeel en vind het zeer prettig dat zij klachten en problemen altijd direct proberen op te lossen.”

Meer weten over dit project, of hoe wij u verder kunnen helpen?

Vul hieronder uw gegevens in en verstuur uw vraag aan onze marketingexpert.

Al meer dan 55 jaar uw betrouwbare en innovatieve partner

Samenwerken doet u met Van Wijk Verf

Vestiging Tiel
Kellenseweg 20
4004 JD Tiel
0344 – 614 141
tiel@vanwijkverf.nl

Vestiging Doetinchem
Innovatieweg 21
7007 CD Doetinchem
0314 – 392 979
doetinchem@vanwijkverf.nl

Vestiging Ede
Niels Bohrstraat 28
6716 AM Ede
0318 – 621 341
ede@vanwijkverf.nl

Vestiging Lichtenvoorde
Mercatorstraat 10
7131 PX Lichtenvoorde
0544 – 379 089
lichtenvoorde@vanwijkverf.nl

Vestiging Nijmegen
Energieweg 9
6541 CW Nijmegen
024 – 377 64 56
nijmegen@vanwijkverf.nl

Vestiging Arnhem
Johannes Huddeweg 12
6827 CB Arnhem
026 – 361 57 78
arnhem@vanwijkverf.nl

Vestiging Zutphen
Mercuriusweg 3-A
7202 BS Zutphen
0575 – 515 213
zutphen@vanwijkverf.nl