hak-serbee-schilderwerken-project

    Villa in Naarden weer gezond en strak in de verf

    Hak & Serbee schilderwerken

    Paul: “Via via kwamen we aan een prachtig project in Naarden. Een groot pand, waarvan we ieder jaar één gevel aanpakken. Toen wij bij het mooie landgoed aankwamen, viel het ons op dat er op meerdere punten in het hout, houtrot was ontstaan. We wilden deskundig advies over de beste aanpak qua stopverf, maar ook over wat de opbouw zou moeten zijn van de verschillende lagen buitenverf.”

    Specifieke aanpak
    Hans: “Ook de vertegenwoordiger van Van Wijk Verf, en tevens onze vaste adviseur, vond het een prachtig project. Hij legde ons uitgebreid uit wat de beste, specifieke aanpak was tegen het houtrot en welke lakken we het best konden gebruiken. Het advies om voor de Wijzonol grondlak HV en de SDT Ultra Hoogglans te kiezen hebben we niet in de wind geslagen, en gelukkig maar. We zijn namelijk niet zo snel tevreden, maar over dit project méér dan dat! Dus dat zegt wat. Nog belangrijker is: de klant is ook zeer tevreden. We mogen dus nog even door, komende jaren…”

    hans

    Over Hak & Serbee Schilderwerken
    Schildersbedrijf Hak & Serbee Schilderwerken bestaat uit twee zzp’ers die 16 jaar geleden zijn begonnen. Hans Hak en Paul Serbee schilderen met name voor particulieren, en verzorgen dan vooral het binnen- en buitenschilderwerk. Kwaliteit is leidend. Hans: “Wij zijn al vanaf het begin af aan klant bij Van Wijk Verf. We vinden het enorm prettig dat er iemand écht meedenkt over hoe we bijvoorbeeld met een bepaald soort ondergrond om moeten gaan, of welke nieuwe producten wellicht interessant voor ons zijn.”

    Meer weten over dit project, of hoe wij u verder kunnen helpen?

    Vul hieronder uw gegevens in en verstuur uw vraag aan onze marketingexpert.

    Al meer dan 55 jaar uw betrouwbare en innovatieve partner

    Samenwerken doet u met Van Wijk Verf

    Vestiging Tiel
    Kellenseweg 20
    4004 JD Tiel
    0344 – 614 141
    tiel@vanwijkverf.nl

    Vestiging Doetinchem
    Innovatieweg 21
    7007 CD Doetinchem
    0314 – 392 979
    doetinchem@vanwijkverf.nl

    Vestiging Ede
    Niels Bohrstraat 28
    6716 AM Ede
    0318 – 621 341
    ede@vanwijkverf.nl

    Vestiging Lichtenvoorde
    Mercatorstraat 10
    7131 PX Lichtenvoorde
    0544 – 379 089
    lichtenvoorde@vanwijkverf.nl

    Vestiging Nijmegen
    Energieweg 9
    6541 CW Nijmegen
    024 – 377 64 56
    nijmegen@vanwijkverf.nl

    Vestiging Arnhem
    Johannes Huddeweg 12
    6827 CB Arnhem
    026 – 361 57 78
    arnhem@vanwijkverf.nl

    Vestiging Zutphen
    Mercuriusweg 3-A
    7202 BS Zutphen
    0575 – 515 213
    zutphen@vanwijkverf.nl