project-oude-kazerne

Oude kazerne in Ede teruggebracht naar authentieke stijl

SC Schilderwerken

Silvano: “Van de nieuwe eigenaren van een oude Kazerne in Ede kreeg ik de vraag om het binnen- en buitenschilderwerk te regelen. Het houtwerk was verouderd en de oude verflagen bladerde hier en daar wat af. Maar de opdrachtgever wilde zoveel mogelijk het authentieke gevoel behouden, en de wens was dan ook om gewoon over de afgebladderde verf heen te verven. Zodat je de paarden en de tanks uit het verleden als het ware nog zou ruiken. Maar als vakman denk ik dan meteen: Hoe zorg ik ervoor dat de verf hecht? Is de ondergrond goed genoeg? Hoe zorg ik voor een goed systeem zodat de verf goed blijft zitten?

Verzekerd van kwaliteit en expertise
Van Wijk Verf is dan een perfecte sparringspartner. Mijn persoonlijke adviseur kwam direct op locatie langs, en dacht hardop mee met mijn visie en ideeën. Ook heeft hij foto’s gemaakt zodat hij zijn aanvullingen op het plan later kon uitwerken in een doordacht totaaladvies. Het is erg prettig om de klant met zo’n gegrond advies te overtuigen van een bepaalde kwaliteit en expertise. Het geeft je het gevoel dat je er niet alleen voor staat; er heeft namelijk nóg een vakman naar gekeken! De reacties over de oplevering waren dan ook zeer enthousiast, en ik kreeg zelfs aanvullende opdrachten. De binnenkant is af, maar de buitenkant van de kazerne volgt. En ook daar heb ik weer heel veel zin in!”

over-silvano

Over SC Schilderwerken
SC Schilderwerken is een schildersbedrijf in Ede dat zich vooral richt op het binnen- en buitenschilderwerk voor particuliere eigenaren of kleine aannemers. Eigenaar Silvano Crea is in 2007 begonnen en heeft sinds 5 jaar 1 persoon in loondienst. Goed werk, juiste opbouw en kwaliteit, dat is waar Silvano voor staat en wat hij – samen met de service, goede prijzen en prettige mensen – ook vindt bij Van Wijk Verf.

Meer weten over dit project, of hoe wij u verder kunnen helpen?

Vul hieronder uw gegevens in en verstuur uw vraag aan onze marketingexpert.

Al meer dan 55 jaar uw betrouwbare en innovatieve partner

Samenwerken doet u met Van Wijk Verf

Vestiging Tiel
Kellenseweg 20
4004 JD Tiel
0344 – 614 141
tiel@vanwijkverf.nl

Vestiging Doetinchem
Innovatieweg 21
7007 CD Doetinchem
0314 – 392 979
doetinchem@vanwijkverf.nl

Vestiging Ede
Niels Bohrstraat 28
6716 AM Ede
0318 – 621 341
ede@vanwijkverf.nl

Vestiging Lichtenvoorde
Mercatorstraat 10
7131 PX Lichtenvoorde
0544 – 379 089
lichtenvoorde@vanwijkverf.nl

Vestiging Nijmegen
Energieweg 9
6541 CW Nijmegen
024 – 377 64 56
nijmegen@vanwijkverf.nl

Vestiging Arnhem
Johannes Huddeweg 12
6827 CB Arnhem
026 – 361 57 78
arnhem@vanwijkverf.nl

Vestiging Zutphen
Mercuriusweg 3-A
7202 BS Zutphen
0575 – 515 213
zutphen@vanwijkverf.nl