Niet alleen een groothandel

Alle producten snel en gemakkelijk geleverd

  • Gemakkelijk (online) bestellen
  • Met 10.000 producten altijd het juiste ertussen
  • Dezelfde dag, gratis bezorgd op locatie naar wens

Met tal van woningen in uw portefeuille, verschilt het wel eens welk product u nodig heeft. Met ons ruime assortiment van 10.000 producten, vindt u altijd wat u zoekt. U bestelt het vervolgens makkelijk telefonisch, maar ook online via uw persoonlijke bestelpagina. Via onze gratis bezorgdienst, met bekende chauffeur, bezorgen we dit dezelfde dag kosteloos op uw locatie. Haalt u het liever zelf op in één van onze zeven filialen? Geen probleem. Als uw klus maar doorgaat. Dat vinden we belangrijk. Om het plaatje helemaal compleet te maken, kunt u ook nog eens gebruik maken van uw persoonlijke adviseur. Hij staat u bij met raad en daad over vloeren, verf, interieur, marketing en zelfs met ondernemersadvies. Zo zijn we meer dan een groothandel; we zijn uw kennis- en businesspartner.

Wilt u méér informatie over online marketing?

Vul hieronder uw gegevens in en verstuur uw vraag aan onze marketingexpert.

Al meer dan 55 jaar uw betrouwbare en innovatieve partner

Samenwerken doet u met Van Wijk Verf

Vestiging Tiel
Kellenseweg 20
4004 JD Tiel
0344 – 614 141
tiel@vanwijkverf.nl

Vestiging Doetinchem
Innovatieweg 21
7007 CD Doetinchem
0314 – 392 979
doetinchem@vanwijkverf.nl

Vestiging Ede
Niels Bohrstraat 28
6716 AM Ede
0318 – 621 341
ede@vanwijkverf.nl

Vestiging Lichtenvoorde
Mercatorstraat 10
7131 PX Lichtenvoorde
0544 – 379 089
lichtenvoorde@vanwijkverf.nl

Vestiging Nijmegen
Energieweg 9
6541 CW Nijmegen
024 – 377 64 56
nijmegen@vanwijkverf.nl

Vestiging Arnhem
Johannes Huddeweg 12
6827 CB Arnhem
026 – 361 57 78
arnhem@vanwijkverf.nl

Vestiging Zutphen
Mercuriusweg 3-A
7202 BS Zutphen
0575 – 515 213
zutphen@vanwijkverf.nl