enorm-dick-smits

Shop-in-een-shop dankzij het Wijzonol-partnership

Enorm Dick Smits

Petra: “Ongeveer 5 jaar geleden gingen wij onze winkel verbouwen en zochten wij tevens naar een verbreding van de verfafdeling in onze winkel. We hier hadden ideeën over, die we graag wilden spiegelen met een expert. Dus belden we onze vertrouwde vakman van Van Wijk Verf op.”

Wijzonol Vakverf Servicecentrum
“Het advies was om een Wijzonol Vakverf Servicecentrum te worden, waardoor het mogelijk werd om een aparte verfshop in onze winkel te starten (een shop-in-een-shop dus). Ik wist niet eens dat dat kon als speciaalzaak zijnde! We waren dan ook de eerste, waarna enkele andere winkels ons hebben gevolgd. Naast alle voorbereidingen om dit mogelijk te kunnen maken hebben we ook de uitvoering samen tot stand gebracht. Zo hebben we het assortiment samengesteld en ervoor gekozen om de particuliere interieurverf Finess toe te voegen aan ons assortiment om ook een goedkoper alternatief aan te kunnen bieden en hebben we samen de schappen ingericht.”

Opvallend succesvol!
“Het advies om een Wijzonol Vakverf Servicecentrum te worden, heeft ons Enorm veel opgeleverd. Veel klanten komen dagelijks over de vloer; en de shop-in-de-shop valt dan direct op! Daarnaast is deze verandering buiten ook beter zichtbaar geworden waardoor we nu ook veel professionele vakschilders aan onze klantengroep hebben toegevoegd. Al met al zorgde dit alles ervoor dat de verkoop van onze verven flink is toegenomen.”

Over Enorm Dick Smits

Over Enorm Dick Smits

Enorm Dick Smits is een ijzerwaren & gereedschappenspeciaalzaak in Dreumel en al ruim 20 jaar klant bij Van Wijk Verf. Petra Smits en Martijn Rademakers zijn de trotse eigenaars. Petra: “Van Wijk Verf is een goede sparringspartner met veel ideeën en initiatieven om uiteindelijk tot een resultaat te komen waar we allebei achter staan.”

Meer weten over dit project, of hoe wij u verder kunnen helpen?

Vul hieronder uw gegevens in en verstuur uw vraag aan onze marketingexpert.

Al meer dan 55 jaar uw betrouwbare en innovatieve partner

Samenwerken doet u met Van Wijk Verf

Vestiging Tiel
Kellenseweg 20
4004 JD Tiel
0344 – 614 141
tiel@vanwijkverf.nl

Vestiging Doetinchem
Innovatieweg 21
7007 CD Doetinchem
0314 – 392 979
doetinchem@vanwijkverf.nl

Vestiging Ede
Niels Bohrstraat 28
6716 AM Ede
0318 – 621 341
ede@vanwijkverf.nl

Vestiging Lichtenvoorde
Mercatorstraat 10
7131 PX Lichtenvoorde
0544 – 379 089
lichtenvoorde@vanwijkverf.nl

Vestiging Nijmegen
Energieweg 9
6541 CW Nijmegen
024 – 377 64 56
nijmegen@vanwijkverf.nl

Vestiging Arnhem
Johannes Huddeweg 12
6827 CB Arnhem
026 – 361 57 78
arnhem@vanwijkverf.nl

Vestiging Zutphen
Mercuriusweg 3-A
7202 BS Zutphen
0575 – 515 213
zutphen@vanwijkverf.nl